KINO : Jurský svet: Zánik ríše 3D

29 júna, 2018

 

KINO Domu kultúry Kovačica

 

Vo štvrtok, 05. júla 2018 r. uvádzame

 

Nevidjeni-2-bioskop

o 18:00

 

Rodinka úžasných 2 3D – sinhr.

 

Orig. názov: Ploey – You Never Fly Alone

Žáner: animovaný, 

Krajina: USA/2018

Réžia: Brad Bird

Dĺžka:      125 minút 

Cena:     250 dinárov 

trajler      https://youtu.be/G_cw4eBxyeU

 

OBSAH:

o filme Rodinka Úžasných 2 sa vracia obľúbená rodina superhrdinov. Avšak tentoraz je hlavnou hviezdou Helen, zatiaľ čo Bob zostal v domácnosti a pomáha Violet a Dash zvládať každodenné nástrahy „normálneho“ života. Pre všetkých je to ťažká zmena, a ťažšie je o to viac, že si nikto z rodiny neuvedomuje superschopnosti malého Jack-Jacka. Keď sa objaví nový zloduch, ktorý sa chystá uskutočniť diabolsky geniálny plán, tak rodina musí nájsť spôsob, ako sa dať zase dohromady a spojiť sily – čo sa ľahko povie a ťažko urobí, aj keď sú všetci doslova úžasní.

 

Unisteno-kraljevstvo-bioskop

 

20:00

 

                   Jurský svet: Zánik ríše 3D

 

 Orig. názov:  Jurassic World: Fallen Kingdom

Réžia: J.A. Bayona

Hrajú: Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, Ted Levine

Dĺžka: 128 minút

Žáner: Scifi, Akcia, Dobrodružný

Hrajú:Chris Pratt, Bryce Dallas Howard, Jeff Goldblum, B.D. Wong

Krajina pôvodu /

Rok: USA 2018 

Cena:     250 dinárov 

trajler   https://youtu.be/808FYBRW4RY

 

OBSAH:

Pred štyrmi rokmi nás dinosaury porazili. Teda na Isla Nubar, exotickom ostrove, kde prosperoval unikátny zábavný park Jurský svet, až dovtedy kým sa samotným exponátom nepodarilo utiecť. Vo finále jedného z najúspešnejších filmov všetkých čias opustili ostrov poslední ľudia a nechali ostrov napospas prehistorickým tvorom.
Tentoraz sa musia vrátiť späť, pretože na ostrove sa prebudila sopka a dinosaurom už po druhý krát v dejinách hrozí vyhynutie. Claire (Bryce Dallas Howard) sa z ustráchanej manažérky parku premenila v aktivistku, ktorá chce dinosaury za každú cenu zachrániť. Owena (Chris Pratt), na ostrov ženie túžba nájsť a zachrániť Blue, inteligentného jaštera, ktorého dokázal vychovať a čiastočne aj vycvičiť, a po ktorom sa po zániku parku zľahla zem. Na Isla Nubar im však nehrozí len zožranie, ušliapanie alebo spálenie vytekajúcou lávou. Hneď po príjazde sa stanú očitými svedkami a nedobrovoľnými aktérmi falošnej hry, ktorá v konečnom dôsledku môže zmeniť život na celej planéte a vrátiť ho o pár miliónov rokov späť.